10 Ekim 2010 Pazar

Karamel Muzurluk Peşinde

Soru: Yeni telefonuna dalmış gitmiş , kendisini unutmuş annenin ilgisi nasıl çekilir?
Cevap : İşte böyle...

Önce tehlikeli, kırılması muhtemel bol bol biblonun olduğu, evin yüksek yüksek tepelerinden biri seçilir .. ( ne de olsa ev de saray yavrusu )

Anneye artistik bir poz verilir..

Aslında profilden de fena çıkmam ama neyseee...


Bibloları düşürmeden TV üzerinden karşıya doğru ilerlenir ...

Karamel iç kedi sesi : Evin heryeri incik cincik süs eşyası dolu anasını satayım şu minik filler bubi tuzağı gibi, bu kadar fil alacağınıza yerine güzel bir dişi kedi alaydınız ya canlı canlı !

Amanınnn!!! Şu aşağıdaki bubi tuzağı fillerden birisi mi yoksa? Umarım annem düşürdüğümü farketmemiştir ...Yukarı atlasam dolap aşağı atlasam yüksek ????Gerçekten 4 ayak üzerine düşer miyim ? bu efsane doğru mu? Emin olamıyorum google'dan aratsam mı? Ama ben sadece bir kediyim.. bir an evvel olay mahallinden uzaklaşmam lazım !!


Kadına bak ya hiç oralı değil düşücez kafamızı kırcaz o hala telefonuna uygulama yüklüyor...ohhh ...neyseki hala fili düşürdüğümü farketmedi


Aferin Karamoş kaldın mı sap gibi burda.. kedi olalı bir fare yakalayamamıştım zaten :(


Eyvahhh annem !!! BasıldıkÇok üzgünüm anne , affet büyüğümsün , ben ettim sen etme anneee :'( o fillerden daha 7 tane daha var zaten
( ühüüüü ühüüüü yalandan ağlama efekti)

Bu arada annecim hiç sana daha önceden Charlize Theron'a benzediğini söyleyen olmuş muydu?
(Senarist olarak kendimize o kadar torpilimiz olsun caannnımmm ;)

Veee adaleli vücutlu çift kaplan marka atletli kahraman baba Karamel'in imdadına yetişir , kollarıyla Karamel'i kaptığı gibi götürür...

Yaşasın!! yaşasın ! Canım babam yine imdadıma yetişti , koçum benim ! ıııı pardon babam benim!!!


Karamel 'de hiç birşey olmamış gibi yüzsüz ve de şuursuz bir tavırla annenin ayakkabı kutusuna bir güzel kurulur...Mutlu Son :)


Oyuncular:

Esas Oğlan : Karamel Bey
Cadı Anne /Yapımcı / Kameraman / Kostüm / Tasarım / Senarist : Nesobaby
Kahraman Baba : Burki

12 yorum:

anacuğun dedi ki...

yavrum sen bu bankacılığı bırak en iyisi...senaryo yazımı kurabiye yapımı fotoğrafçılık köşe yazarlığı oooooo bi sürü şey bunları yap daha mutlu ve başarılı olursun hehehehe...çok tatlı anne oğulsunuz yerim siziiiii..bayıldım hikayene devamını bekliyorum:))

DiLsAd dedi ki...

ay karamelciğimin gözlerine ve dişlerine bayıldımmmmmm:)) baktıkça bakasım geliyoooo hahahaha:D karamel sen üzülme sevgili yeğenimmmmmmm Toprak gelince onla oynarsınız bol bol yalnız kalmassınnnn:D ve yengeme katılıyorum bırak sen bankacılığı gerisini hallederiss:D

nesobaby dedi ki...

Kızlar aslında ben bankacılık yapmıyorum benimkisi daha çok dedektifçilik :))

Dışavurum dedi ki...

Meşhur kedi 'KARAMEL' :)

Seçil Esen dedi ki...

süper yaa!! bayıldım buna :) saol neso sabah sabah modum yükseldi

özgün dedi ki...

ay çok tatlı pozlar da yazın da karamele bak sen :)))

Serkan Savaş dedi ki...

Duvar kağıdını beğendim, taşırken televizyonun arkasındaki beyaz panonun köşesi çarpılmış galiba darbe var, fillerin arasındaki boşluklar eşit değili modem eski model onun yenileri çıktı en hızlısından :))) Anca bunları buldum. Demek istediğim, arkadaşım naptın sen ya güldüm, kikirdedim, kahkaha attım. Süppppeerrrr olmuş.

Noni dedi ki...

Ay şunun tipe bakın yaaa nasıl da mutlu :)
Kedilerin bu kendilerine eziyet çektirme huylarına hastayım, benimkide böyle yumuşacık yatak aldık beyimize gidiyor tahta sehpanın üstünde yatıyor, zannımca bir önceki hayatında hint fakiriydi benimkisi :)
Karamelin kutuda yatan hali de çok tatlı ;)

nesobaby dedi ki...

Sedoş sayemde meşhur oldu hakkaten :)
Seço ne mutlu bize sabah sendromunu atlatabildiysen :)
Kuzenn yeğenin çok yetenekli, eee bizim ailenin kedisinden de başka şey beklenmez :P
Serkan'cım duvar kağıdımız ferrarinin tasarımcısından tasarım kağıdı ama mobilyalarımızın kusuruna bakma ucuza kaçmışız :P
Noni çok güldüm hint fakirine :)) Hakkaten nerden bir minik kutu alışveriş poşeti var oraya yatıyor ben de yatak aldım yumuk yumuk hiç 1 kere yatmadı , içine elimle yatırdığım an sanki ateşe yatmış gibi zıplayarak uzaklaştı :)

Sanat Notları dedi ki...

Karamelin maceralarını merakla bekliycem, bukadarmı güzel bir kurgu olur. Çizgi roman gibi olmuş:)) hele o gözler,
her hafta yeni bir bölüm olsun lütfen:))

penelope:) dedi ki...

resimler harika..garfıeld sanki karamel değil..çok tatlı maaşalah nes..saat 23.00 yeni geldim açtım bakıyorum..çok güzel evin de kedinde plazman da:) kocanın omuzlarındayken karamel , çok güldüm..benim efeyi kucaklama şeklim geldi aklıma...sahi sahi evlat yerine koymuşunuz karameli:) bebek olunca çok kıskanacak..
ve de televizyon ekranından yansımışsın:)tiipe bak yaa:)işini gücünü bırakmış kediciğin iki keyfi var onun peşinde...:)yerli carlize seni..

nesobaby dedi ki...

Sinem Karamelin kaçış maceraları meşhurdur aslında ama onu fotoğraflamak lazım tabi ama gerçekten kaçmadan kaçıyormuş gibi yaparak yayınlamam lazım :)
Penecoo, assolistim benim :) tabi yaa benim oğluşum ooo ondan kıymetlisi de yok bizim evde ;) pijamalı olarak çıkmışım kusuruma bakmayınız bir dahakine robdöşambırımı giyerim :))) (robe de chambre)